+421 904 066 066 info@osetreniestavieb.sk

Likvidácia vírusov, baktérií a plesní

Dezinfekcia a ošetrenie priestorov a povrchov špeciálnou dezinfekčnou látkou, ktorá účinne likviduje vírusy, baktérie a plesne (viry – EN 14476, Noro, HIV, SARS, HumInfuenza, Hepatitus B+C,H5N1/H1N1, baktérie – EN 1040/EN 1276, EN 13727, EN 14561, EN 1500, EN 1499, EscherichiaColi, Pseudomonas, Enterococci, Staphylococcus, Listeria, Salmonellae,Proteus, Shigellae, MRSA).

Aplikáciu týchto postrekov je možné použiť ako v technických a skladových priestoroch, tak i v administratívnych priestoroch, školách, škôlkach, zdravotníckych zariadeniach, opatrovateľských domoch, obytných domoch, kostoloch. Ďalej je možné aplikovať tieto ochranné postreky v prostredí hromadnej prepravy osôb ako sú vlaky, autobusy a iné. Týmto postrekom bolo úspešne ošetrené už mnoho objektov, hlavne v Spolkovej Nemeckej Republike, kde je sídlo výrobcu a dodávateľa tohto dezinfekčného prostriedku. Aplikácia postreku bola napríklad v poslednej dobe využitá pri ošetrení priestorov letiska vo Frankfurte nad Mohanom.

Aplikácia postreku je elektrickými a mechanickými rozprašovačmi vyškolenými pracovníkmi, v súlade s pravidlami stanovených hygienických noriem BOZP a ochrany životného prostredia. Jediné prevádzkové obmedzenie je, že po dobu aplikácie postreku je nutné krátkodobé opustenie ošetrovaných priestorov na neodkladne nutnú dobu zásahu ošetrenia.

V prípade záujmu o zabezpečenie hygienického ošetrenia priestorov sme pripravení k realizácii v najbližšom možnom termíne. Cena je stanovená vždy individuálne na základe veľkosti ošetrovanej plochy a technických podmienok klienta v mieste aplikácie.

Profesionálny antibakteriálny prostriedok na ruky a pokožku

Profesionálny antibakteriálny prostriedok proti vírusom, baktériám a plesniam.

Ponúkame kvalitné nemecké dezinfekčné prostriedky na likvidáciu vírusov, bakterií, plesní a húb. Špecializujeme se na Dezinfekciu vzduchu, priestorov a povrchov ktorá likviduje vírusy ako je SARS, HIV, Hepatitis B+C, H5N1/H1N1, baktérie Escherichia Coli, Pseudomonas, Enterococci, Staphylococcus, Listeria, Salmonellae, Proteus, Shigellae, MRSA a mnohým ďalším.

Na bázi Bio zložiek bol vyvinutý organický prostriedok, ktorý skutočne dokáže úspešne zničit vírusy, baktérie a byť pre ľudí a zvieratá neškodným. Tieto dezinfekčné produkty boli vyvinuté na základe požiadavky efektívnej dezinfekcie povrchov a vnútorného vzduchu v zdravotníckom a potravinárskom prostredí a k zaisteniu sterilných povrchov.

 

Po aplikácii dezinfekcie dochádza k vytvoreniu ochranného filmu na ošetrenom povrchu (stropy, steny, dvere, regály, podlahy, stoly atď.) Ochranný film – častice ionického striebra likvidujú vírusy, baktérie a plesne – dlhšia funkčnosť po aplikácii, 4 až 8 týždňov – netoxický, bez zápachu – nie je škodlivý pre ľudí ani zvieratá.

 

Pozrite si naše REFERENCIE

KONTAKTNÉ ÚDAJE

AXALL s.r.o.

Malodunajská cesta 4635
945 01 Komárno

IČO: 35919558

DIČ: 2021970577

IČ DPH:  SK 2021970577

Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 16214/N

+421 904 066 066

 info@osetreniestavieb.sk

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Mám záujem o (voliteľné)

Osobné údaje